Last minute dovolenka na ostrove Santorini

Radi by ste navštívili ostrov Santorini a nechali sa očariť jeho krásou? Nečudujem sa vám, tento ostrov je naozaj čarovný a dovolenka na tomto ostrove sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete ešte veľmi dlho spomínať.

Ceny dovolenkových pobytov na ostrove Santorini sú rôzne a pohybujú sa od niekoľkých stoviek až po tisíce eur, v závislosti od kvality hotela (počtu hviezdičiek) a lokality, v ktorej sa hotel nachádza. Lacnejšie bývajú zvyčajne hoteli v dedinkách Kamari a Perissa na východe, resp. juhovýchode ostrova. Naopak, drahšie sú hotely na západe, v dedinkách Fira a Oia, ktoré sú postavené na útesoch nad Kalderou.

V tejto ponuke nájdete prehľad takzvaných last minute zájazdov, ktoré sú lacnejšie oproti bežnej ponuke, keďže odlet na tento dovolenkový pobyt sa blíži a ostávajú posledné voľné miesta.

Využite preto túto ponuku a vyberte si svoju last minute dovolenku na Santorini čo najskôr. Pre získanie bližších informácií o tomto dovolenkovom pobyte kliknite na názov hotela alebo na tlačidlo „bližšie info“ pri danom zájazde. Po kliknutí sa dostanete do detailu zájazdu na webovej stránke cestovnej agentúry Invia, najväčšieho slovenského predajcu dovolenkových zájazdov.

 

[dovolenky_vypis_last_minute]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *