Dovolenka na ostrove Santorini 2016

Hľadáte letnú dovolenku a bežné turistické destinácie vám nie sú veľmi pochuti? V tom prípade navštívte ostrov Santorini, ktorý vám ponúkne nevšedné zážitky na každom rohu – nádherné pláže, čarovné domčeky, stovky zaujímavých kostolov či príjemní ľudia, to je len zopár z vecí, ktoré vás na Santorini očaria a spravia z dovolenky na tomto ostrove nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Navštívte bájnu Atlantídu

Ostrov Santorini je podľa mnohých pozostatkom bájnej Atlantídy, nádhernej krajiny, ktorá učarila aj jednému z najvýznamnejších gréckych filozofov dávnych čias Platónovi. Navštívte aj vy toto čarovné miesto a objavte prečo práve tento ostrov je priam až symbolom Grécka. Ak niekde na fotografii alebo na pohľadnici vidíte zaujímavý biely domček s krásnou modrou strechou, vidíte typickú architektúru ostrova Santorini. A tú sa oplatí vidieť na vlastné oči. Navštívte Santorini – miesto, ktoré poznal už aj Platón.

Zájazd na ostrov Santorini

Vyberte si zo širokej ponuky zájazdov na Santorini a vychutnajte si tento nádherný svet. Pozrite si zoznam ponúkaných dovolenkových zájazdov a vyberte si. V prípade, že hľadáte o niečo lacnejšiu dovolenku, skúste si pozrieť aj ponuku last minute zájazdov na Santorini.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *